Privát Monika sa nachádza v srdci Liptova na pokojnom mieste, obklopený zeleňou s nádherným parkom blízko centra mesta Liptovský Mikuláš (len 250m).
Liptovský Mikuláš je malé historické mesto s pešou zónou, ktoré Vám ponúka množstvo dobrých kaviarní, barov a reštaurácií ako aj možnosť nákupov, zábavy a pre milovníkov histórie a umenia možnosť návštevy miestnych múzeí a galérií.
Ak chcete zažiť svet úplnej temnoty a ticha, navštívte jaskyňu Slobody a Ľadovú jaskyňu v Demänovskej doline.

Top atrakciou Liptova je celoročne otvorený areál vodnej zábavy Aquapark Tatralandia s bazénmi s termálnou vodou pre dospelých, vodnými atrakciami a tobogánovými šmýkačkami pre deti. Vitálny svet Tatra-Therm-Vital poskytuje dokonalý relax s možnosťou využitia rôznych druhov kúpeľov, sáun a procedúr s liečivými účinkami.

Leto je vhodné obdobie na pešiu turistiku, cyklotúry, jazdenie na koni a adrenalínové športy, napr. raftovanie a paragliding. Vodná priehrada Liptovská Mara ponúka možnosť windsurfingu a jachtingu. Liptovský Ján a Bešeňová sú vyhľadávané lokality pre termálnu vodu s kozmetickými účinkami.

Pre zimné športy ako zjazdové lyžovanie, snowbording, bežky a skialpinizmus má táto lokalita v zimnom období ideálne podmienky.

V tejto turistickej lokalite si prídete na svoje počas celého roka